Aktualności

Wyniki IV Edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego

Wyniki IV Edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego

W dniu 11 maja 2017 r. zostały ogłoszone wyniki IV Edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego "Podatki są proste jak drut". Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbyło się podczas Gali z okazji Dnia Doradcy Podatkowego w Filharmonii Narodwej w Warszawie. Tegoroczna edycja Konkursu stała na bardzo wysokim poziomie. Staramy się, by ranga Konkursu stale rosła.

Łącznie na Konkurs wpłynęło 20 prac z 10 wyższych uczelni z całej Polski. Spośród nadesłanych prac Jury Konkursu wybrało trzy najlepsze prace i przynało nagrody.

Komisja Konkursu IV Edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską Z Zakresu Prawa Podatkowego "Podatki są proste jak drut" zgodnie z regulaminem przyznała nagrody dla następujacych uczestników Konkursu:

 

I miejsce - Tomasz Czerniawski

Temat pracy: Zasada nieszkodzenia jako istota instytucji interpretacji podatkowych

Promotor: Prof. dr Hab. Hanna Litwińczuk

 

II miejsce - Piotr Dryś

Temat pracy: Zarządzanie ryzykiem podatkowym w działalności gospodarczej a tax compliance

Promotor: dr hab. Aleksander Werner, prof. nadzw.

 

III miejsce - Igor Sztynio

Temat pracy: Opodatkowanie gospodarstw rolnych, wybrane aspekty.

Promotor: dr hab. Mariola Lemonnier, prof. UWM

 

Zarząd Mazowieckiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych serdecznie gratuluje zwycięzcom i dziękuje wszystkim uczestnikom za nadesłane prace.


Wyniki IV Edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa PodatkowegoWyniki IV Edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa PodatkowegoWyniki IV Edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa PodatkowegoWyniki IV Edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego
 
Wyniki IV Edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa PodatkowegoWyniki IV Edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa PodatkowegoWyniki IV Edycji Konkursu Na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego